O nas

Jestem absolwentką Zarządzania zasobami ludzkimi Wydziału Zarządzania Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i projektami. Certyfikowanym trenerem biznesu.

Od 20 lat wspieram rozwój osobisty pracowników i menadżerów. Zdobywałam doświadczenie jako konsultant w firmie doradczej, przez kilkanaście lat pracowałam jako Kierownik i Dyrektor personalny odpowiedzialny za rozwój zespołów pracowników na różnych szczeblach organizacji zatrudniającej ponad 5000 pracowników.

Ostatnie 10 lat pracuję głównie jako trener i doradca zajmując się rozwojem umiejętności miękkich, zwłaszcza komunikacyjnych i sprzedażowych oraz zwiększaniem efektywności pracy zespołów.

Jestem coachem i mentorem. Wspieram ludzi w zmianie, w kryzysach oraz w wyznaczaniu i osiąganiu nowych celów zawodowych i prywatnych. Ukończyłam kurs trenerski w Stowarzyszeniu Trenerskim Organizacji Pozarządowych, akredytowane kursy ACSTH ICF w Meritum Szkoła Coachów oraz kursy coachingu na poziomie Essential i Advanced w szkole CoachWISE oraz Business & Life Coaching- kurs w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF.

Świadczone przeze mnie usługi są certyfikowane przez firmę DEKRA w ramach standardu usług szkoleniowo- rozwojowych SUS 2.0. nieprzerwanie od 2017 roku. Powyższy standard potwierdza wysoki standard świadczonych usług i umożliwia prowadzenie usług szkoleniowych i doradczych z dofinansowaniem unijnym.